poniedziałek, 3 października 2011

Guziki i diament

Ależ się cieszę! Dorobiłam się breloka do kluczy w kolorze srebra z domieszką błękitu! Ostatnio lubię świecidełka, kryształki itp., więc radość podwójna, że taki kobiecy wyszedł. Mój ukochany misio z dużym stopami (na które nie lubi, by patrzeć...) przeszedł niedawno na zasłużona emeryturę i nowa błyskotka będzie jak znalazł. A wszystko dzięki temu, że postanowiłam odpowiedzieć na kolejne - jedenaste wyzwanie Scrapki.pl. Zastosowałam się do wszystkich trzech wytycznych i tak na breloku znalazły się: tasiemka i kawalątek sznurka, cztery guziki, odrobina papieru przyklejonego do wklęsłego guzika, ostemplowanego i pokrytego warstwą Glossy. Do tego diamentowe wspomnienie po starym breloczku rodem z Irlandii i serducho, a wszystko to na pozostałości po rozwalonym pasku. No i kółeczko na klucze oczywiście... Voila!

"Diamonds are a girl's best friend."
Czyż to nie dziwny zbieg okoliczności, że akurat dzisiaj kupiłam "Zwierciadło" z  kalendarzykiem z Marylin Monroe? Pozdrowienia dla wszystkich wyjątkowych kobiet, a każda kobieta jest wyjątkowa :)

9 komentarzy:

 1. Śliczne dzyndzadełko.
  Też mam ochotę zrobić, ale nie mam pomysła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny:)jeśli Ci się kiedyś znudzi chętnie przygarnę:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetny!!! Super to wszystko poskładałaś w całość:)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękny! podoba mi się bardzo blaszka z tekstem :)bardzo sprytnie poradziłaś sobie z wytyczną dotyczącą użycia papieru :)
  dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna blaszka z hasłem ; -) Piękeni poskładałaś całość.

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi również bardzo siępodoba :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i czas poświęcony na pozostawienie komentarza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...