piątek, 11 listopada 2011

Z reniferem

Dziękuję za komentarze pod poprzednim postem. Ponieważ, jak wspomniałam męskie kartki średnio mi wychodzą, cieszę się, że ta Wam się spodobała. Jestem tu dziś znowu, ponieważ do kończącego się wkrótce wyzwania z mapką 140 na Card Patterns przygotowałam karteczkę z reniferem. Taka prosta raczej, mało cięcia i kombinowania. Nie chciało mi się również szyć, czego oczywiście natychmiast pożałowałam, gdy tylko skleiłam całość. I kto by pomyślał, że jakiś czas temu nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak maszyna do szycia? :) Trochę blasku dzięki glossy (uwielbiam go ostatnio), brokatu i kleju z mieniącymi drobinkami. I jak renifer, to obowiązkowo dzwoneczek!

Bardzo zimno w Trójmieście się zrobiło. Marzy mi się kominek, przy którym mogłabym się ogrzać. Pozdrawiam ciepło wszystkich, ze zmarzluchami i ciepłolubami na czele :)

5 komentarzy:

 1. I jeszcze tutaj ! :-)) Ale dziś zasuwasz - jak mała mróweczka :-))) !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna!! Cudowny ten obrazek z reniferem;)

  OdpowiedzUsuń
 3. I am loving your layered up elements and splendid use of Card Patterns sketch! THIS card is pure paper crafty delight!!! Thanks, ever so much, for sharing your crafty talent with Card Patterns!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna kartka :)
  U mnie również zimno i podobnie jak Ty jestem zmarzluchem i ciepłolubem ;)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i czas poświęcony na pozostawienie komentarza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...