piątek, 11 listopada 2011

Dla sportowca

Dziś kolej na wizytę na blogu Kreatywnego Zakątka. Post dedykuję w dużej mierze tym, którzy, podobnie jak ja, napotykają niekiedy na trudności przy wykonywaniu męskich kartek. Bo chyba nie jestem w tym osamotniona? Pomyślałam, że faceci lubią gadżety, dodatkowo jeden z nich spytał mnie ostatnio, czym jest shadow box i naprowadziło mnie to na pewien pomysł. Mężczyzna, dla którego robiłam kartkę jest miłośnikiem gry w squasha, więc wydrukowałam zabawny rysunek boiska z dwojgiem zawodników i umieściłam go na ostemplowanym papierze w błyszczącej od preparatu Glossy ramce, nadając jej przestrzenności dzięki kosteczkom 3D. Za plastikową "szybką" umieściłam piłeczkę, czyli ziele angielskie... Mam nadzieję, że się doszukacie :) Swobodnie się przemieszcza, prezentując, jak doszło do odejścia tynku ze ścian :) Ponieważ sportów z piłką jest o wiele więcej, można skorzystać z takiej inspiracji na interaktywną kartkę dla koszykarza, piłkarza czy tenisisty. Zamieniając piłeczkę na inne miniaturowe przedmioty, poszerzamy grono ewentualnych odbiorców :) Macie jakieś pomysły?


Życzę Wam (i sobie zresztą też...) miłego weekendu.

9 komentarzy:

 1. Niezły pomysł ! :)) Może skorzystam, ale co wrzucić do shadow boxa namiętnego gracza ps3? Może całego pada umieszczę za szybką z napisem "w stłucz w razie potrzeby" i kartka załatwiona w pierwszy wieczór. :)). Bardzo mi się Twoja karteczka podoba, kolory i staranne wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. super kartka, obrazek zabawny, piłeczka, której, ja ślepota, nie mogę dojrzeć:( i te dziury w tynku:))) wykonanie mistrzowskie!

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjny pomysł!piłeczkę znalazłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu - powaliłaś mnie na kolana pomysłem i wykonaniem!!! Szczękę zbieram z podłogi! Genialna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna i jaki świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! Fantastyczny pomysł i świetne wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczna kartka ,pomysł rewelacyjny !

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialna pod każdym względem!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i czas poświęcony na pozostawienie komentarza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...