piątek, 1 czerwca 2012

Cudze chwalicie, swego nie znacie, czyli Noc Świętojańska

Witajcie. Zapraszam Was dziś na bloga Kreatywnego Zakątka, gdzie mam przyjemność poprowadzić wyzwanie pt. "Cudze chwalicie, swego nie znacie, czyli Noc Świętojańska". Chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z tym mocno zaniedbanym i porzuconym na rzecz lutowych Walentynek, rodzimym świętem ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości. Wiążą się z nim niesamowite legendy i obyczaje, mogące stanowić niesamowitą inspirację i pobudzenie dla Waszej kreatywności, której mam nadzieję dacie wyraz zgłaszając się do zabawy. Sama przygotowałam księżycowego taga z rozmarzonym o swojej wyśnionej miłości młodzieńcem. Tło wykonałam przy pomocy tuszów Distress oraz stempli Papermania, księżyc powstał dzięki folderowi do wytłaczania Sizzix i mgiełce Smooch Spritz, natomiast całości dopełniają wycięte z papierów Prima motywy oraz pokolorowany kredkami akwarelowymi stempelek Prima.Dziękuję za każde miłe odwiedziny i pozdrawiam ciepło.

8 komentarzy:

 1. Niesamowity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe! Cudowne! po prostu powalające!!!
  Do nocy Świętojańskiej jeszcze trochę czasu zostało ale do dziś mam wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to była to wyjątkowa noc, przy ognisku w lesie z muzyką i puszczaniem wianków o północy... Nasze dzieci takiej tradycji nie zaznają... ogniska w lesie dziś nie można rozpalić...
  To były czasy.. szkoda, że wszystko teraz opiera się na pozwoleniach, nakazach i zakazach...
  Pozdrawiam MontanA

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna praca, bardzo pomysłowa! U nas Noc Świętojańską obchodzi się od wielu lat i jedną z głównych atrakcji jest konkurs wianków, które potem puszczamy na wodę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny tag! Magia i piękno!

  OdpowiedzUsuń
 5. cudny tag! prawdziwie magiczny... bardzo podoba mi się taka maleńka postać pod drzewem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! przepiękna interpretacja:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tag jest fantastyczny. Patrząc na niego da się poczuć tajemniczość Nocy Świętojańskiej :) Cudowne wyzwanie :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna praca, działa na wyobraźnię :) Wyzwanie jest świetne! Rzeczywiście Noc Świętojańska jest porzuconym i zapomnianym tematem, fajnie że postanowiłaś go nieco odkurzyć.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i czas poświęcony na pozostawienie komentarza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...